Соціальний захист

Новорічні привітання від артистів

Вячеслав Довженко, актор театру і кіно, виконавець ролі Серпня у військовій драмі «Кіборги»:

-Вітаю з прийдешніми Новорічними святами не лише хлопців, а й дівчат у армійських одностроях. Адже їх в українському війську нині чимало. Ви прекрасні! З особливими почуттями звертаюся до моїх земляків-українців, що перебувають на «нулі» в районі ООС.

Новорічно-різдвяні свята – уособлюють символ сім’ї. Для мене це особливі дні затишку, тепла і гармонії. Передаю від себе часточку тепла, яке завдяки нашим захисникам мають у ці дні мільйони українців, разом з можливістю зустрітися у родинному колі. Неймовірно величезна Вам дяка і  шана за вашу відвагу. Мільйони українців думають, співпереживають і моляться за ваше здоров’я, за якнайшвидше повернення до родин!

Окремі вітання і низький уклін мамам наших захисників. Ваша любов і молитва є найсильнішим оберегом. Бажаю, щоб материнські молитви були почуті і щоб усі ваші діти були поряд з вами. Вам є ким пишатися. Бажаю спокою і миру.

Оксана Стебельська, заслужена артистка України, солістка музичного проекту “Українські Барви” і BarvyProject band:

-Дорогі наші захисники, вартові миру і спокою нашої країни, спасибі вам за мужність, за героїзм, за можливість жити і виховувати дітей, творити і працювати тут, в тилу, на зміцнення Української Держави. Хай новорічні і різдвяні свята будуть для вас спокійними, хай Ангели оберігають вас, хай замість ворожих патронів гучно звучить наша коляда! Хай Новий Рік принесе перемогу і мир на нашій землі! Щастя і благополуччя вашим родинам! Усіляких гараздів, радості, добра на Многії літа! З Новим роком! З Різдвом Христовим!

Сергій Файфура, український телеведучий, режисер, співак, автор пісень «Бандера»,«Бандера 2», «Батько»:
-Братики і сестрички! Як до самого Господа, так і до вас, в серці ллється лише суцільна шана і подяка. Маємо розуміти усі, що битви на Землі, то прояв битв в сферах небесних. Тому знайте, що ви — істинні воїни Світла. Очевидно не можливо друкованим словом передати  усе те душевне тепло, яке спрямоване до вас. Проте щоразу , коли я по-братськи обіймаю вас на фронті, чи так як зараз, в привітанні, ми все одно усі маємо єднання. І то єднання – реальне.
Святкуючи  Різдво, зустрічаючи Новий рік і смакуючи багату кутю, пам’ятаймо, що і тут ми є абсолютно єдині. Єдині в нашій спільній , теплій українській родині. Ми пишаємось вами вже сьогодні, а Господь обдарує вас набагато ряснішими щедротами, ніж можемо то ми, мирні люди.  Доземний вам уклін і якнайшвидшої перемоги!!! З Новим Переможним Роком!!!

 

Tags
Show More

Related Articles

Close