Соціальний захист

У Міністерстві у справах ветеранів буде відділ для роботи із сім’ями загиблих учасників бойових дій

У складі Міністерства у справах ветеранів буде створено окремий відділ для роботи із сім’ями загиблих учасників бойових дій.

Про це поінформувала міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час відвідання міжнародного дитячого центру «Артек», повідомляється на Урядовому порталі.

«Це дійсно проблема фахових кризових психологів у нашій країні. Але є партнери, які готові приїжджати, проводити тренінги з нашими фахівцями. Наразі я готова до співпраці, готова долучатися до ваших ініціатив, аби сім’ї полеглих героїв відчували турботу та увагу, особливо з боку держави», – зазначила Фріз.

Згідно з повідомленням, у міжнародному дитячому центрі «Артек» під Києвом зараз відпочивають близько 300 дітей, що приїхали з усіх куточків України. Серед них – 80 дітей ветеранів, учасників бойових дій, поїздку яким організувала ГО «Серця кіборгів».

Міністр у справах ветеранів ознайомилась з умовами Центру, відвідала навчальні класи, почула про освітні, оздоровчі та мистецькі програми для дітей. А також отримала календар із світлинами дітей українських захисників «Серця кіборгів».

Tags
Show More

Related Articles

Close