Збройні сили України

Громада Хмельниччини допомагає спецпризначенцям провести капітальний і поточний ремонт адміністративних та житлових приміщень

У Хмельницькому, в окремому полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, за кошти міського бюджету триває капітальний і поточний ремонт житлових будівель, робочих кабінетів, адміністративних, навчально-тренувальних і складських приміщень.

— Усі види робіт на трьох різних об’єктах адміністративної території полку ми розпочали у серпні поточного року, — розповів начальник тилу військової частини полковник Юрій Школьний. — Усі роботи виконуємо власними силами за фінансової підтримки громади міста. Ми перепланували приміщення колишньої казарми, замінили 100 % віконних рам на енергоефективні склопакети, проводимо внутрішні ремонтно-будівельні роботи, попереду ще оздоблювальні. Для цього нам треба закупити будівельні матеріали, електричне обладнання та сантехніку. За умов належного фінансування з міського бюджету, завершимо ремонт восени наступного року, — наголосив начальник тилу полку.

Після здачі оновленої казарми в експлуатацію тут розміститься один із бойових підрозділів полку. Військовослужбовці проживатимуть і проходитимуть службу в гідних умовах з хорошим побутом, який відповідає кращим зразкам армій держав-членів НАТО.

Цього року місцева адміністрація допомогла полку на 800 тисяч гривень. Загалом, за останніх 2 роки, легендарна «вісімка» отримала з міської бюджету 1,3 мільйона гривень допомоги. Співпраця триватиме й наступного року.

Tags
Show More

Related Articles

Close