Збройні сили України

Генштаб готовий розгорнути війська у разі прямого вторгнення – Муженко

У разі загрози прямого вторгнення з боку РФ Генштаб ЗСУ спроможний розгорнути міжвидові угрупування військ та збільшити чисельний склад бойових підрозділів за рахунок резервістів, які поновили свої навички в ході навчальних зборів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

“На засіданні РНБО України доповів Президенту України – Верховному Головнокомандувачу Збройних Сил України попередні висновки з правового режиму воєнного стану:

Перше – Генеральний штаб спроможний розгорнути міжвидові угрупування військ у разі загрози прямого вторгнення з боку Росії.

Друге –  ЗСУ готові, в короткий термін, суттєво наростити чисельний склад бойових підрозділів за рахунок професійного та мотивованого оперативного резерву. Більше 30 тисяч резервістів поновили свої навички в ході навчальних зборів.

Третє – проведено комплексні навчання бригад територіальної оборони і налагоджено практичну взаємодію з органами державної влади та іншими складовими Сил оборони країни.

Генеральний штаб в умовах загрози відкритої агресії провів масштабні організаційні та навчальні заходи з оборони країни.

Детальний аналіз проведених дій усіх складових сектору оборони держави в умовах воєнного стану дозволить вирішити виявлені проблеми і посилить бойові спроможності наших Збройних Сил”, – повідомив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

Tags
Show More

Related Articles

Close