Україна і світ

Командувач ВМС України в Пентагоні зустрівся зі своїм американським колегою

Командувач ВМС ЗСУ Ігор Воронченко у США зустрівся із головнокомандуючим ВМС США Джоном Річардсоном та іншими представниками Міноборони США.

Темою зустрічей стало двостороннє співробітництво у сфері безпеки та втілення нової стратегії ВМС України, повідомили “Голосу Америки” у прес-службі Пентагону.

“Уряд США тісно працює із союзниками та партнерами у Європі та світі, щоб підтримати прагнення України до дипломатичного та мирного вирішення агресії Росії, включно із нещодавнім неспровокованим нападом на українські кораблі. Лідери Міноборони США підтвердять підтримку суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, які включають і територіальні води, та право українських кораблів користуватись міжнародними морськими шляхами. Як вказано у Кримській декларації уряду США, Сполучені Штати відкидають спробу анексію Криму Росією”, – повідомили у прес-службі Міноборони США.

Раніше Воронченко у розмові із колишнім високопосадовцем Міноборони США Майклом Карпентером, серед іншого, заявив, що під час інциденту у Керченській протоці Росія умисне підготувала засідку для українських кораблів.

Tags
Show More

Related Articles

Close