Україна і світ

Combined Resolve XI: завжди перемагає «BLUEFOR»

Сьогодні, 11 грудня, опівдні завершено практичну фазу міжнародних навчань Combined Resolve XI у багатонаціональному центрі з підтримки боєготовності ЗС США в м. Хоенфельс, що у Німеччині.
Наступальний етап практичної фази тривав понад дві доби. Український підрозділ у складі сил «BLUEFOR», посилений танковим взводом США, просувався вперед за першим ешелоном союзників, які наступали на противника, звільняли та брали під контроль населені пункти.
Під час маршу противник неодноразово атакував колону із засідок. Українська піхота спільно з американськими танкістами успішно відбивали напади та впевнено просувалися вперед.
Спецпризначенці Сил спеціальних операцій ЗС України у взаємодії з колегами з армій інших країн виконували завдання, зокрема, із штурму і зачистки окремих об’єктів.
У підсумку, як і передбачено сценарієм маневрів, сили «BLUEFOR» взяли під контроль «окуповану» територію та знищили умовного противника.
На підсумкових брифінгах практичної фази навчань Combined Resolve XI командири підрозділів детально розглянуть та проаналізують дії своїх підлеглих, обміняються думками щодо покращення взаємодії багатонаціональних підрозділів.
Слід зазначити, що до цьогорічних маневрів залучено понад 5500 військовослужбовців з 16 країн. Україну представляє механізована рота 24-ї окремої механізованої бригади на БМП-2, група спецпризначенців Сил спеціальних операцій ЗС України, групи спостерігачів-посередників та цивільно-військового співробітництва.
Серед учасників, зокрема, представники ЗС Азербаджану, Албанії, Великої Британії, Італії, Литви, Македонії, Молдови, Румунії, Сербії, США, Німеччини, Чорногорії.
Навчання Combined Resolve проводяться двічі на рік для підтримання оперативної сумісності військ НАТО та партнерів під час спільних операцій на суходолі.

Tags
Show More

Related Articles

Close