Збройні сили України

Бойова бригада ЗСУ отримає нову символіку

Нові нарукавні емблеми для 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади направлені на затвердження.

Підґрунтям для нарукавного знаку бригади є історичні дописи про зимівник “Домаха” часів Запорізької Січі який виконував завдання передової застави на шляху Потайного водного шляху запорозьких козаків з Дніпра у Чорне море.
В основі нарукавного знаку – “британський” геральдичний щит, що є основним для усіх військових формувань Збройних Сил України. Розміри щита – 70±1мм х 80±1мм.

Повнокольоровий нарукавний знак до парадної, парадно-вихідної та повсякденної форми одягу.

На жовтому тлі розміщено зірку “Алатирь” синього кольору, що символізує розвиток і прагнення до кращого майбутнього шляхом перемог. Крім того, нарис такої зірки є усталеним елементом традиційної української вишивки.
В основі щита зображено три хвилі синього кольору, гребінці яких обернено праворуч. Три хвилі символізують Азовське море, на березі якого у м. Маріуполь знаходиться пункт постійної дислокації бригади.
На зірку накладено схрещені стилізовані козацькі списи білого кольору. Усі елементи знаку окантовані стрічкою чорного кольору товщиною 1 мм + 0,1 мм.

Нарукавний знак до польового однострою за розмірами є тотожним повнокольоровому знаку. У кольоровій гамі жовтий колір замінено на світлий оливковий, синій – на темний оливковий колір. Колір стилізованих козацьких списів – без змін.

Tags
Show More

Related Articles

Close