Соціальний захист

З Донеччини 32 дитини поїхали в “Молоду гвардію” до Одеси – ОДА

З Донецької області 32 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, поїхали на відпочинок в дитячий центр «Молода гвардія» до Одеси, де розпочалась ХІІІ тематична зміна «Різдвяна Україна».

Про це 6 грудня повідомили в Департаменті сім’ї, молоді та спорту Донецької військово-цивільної облдержадміністрації, передає Укрінформ.

«В державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» розпочалась ХІІІ тематична зміна «Різдвяна Україна». Від Донецької області поїхали 32 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що зміна триватиме 21 день (до 25 грудня), ціль зміни – художньо-естетичне спрямування (оволодіння знаннями у сфері вітчизняної культури та мистецтва); духовно-моральне виховання.

У програмі цієї зміни «Різдвяна Україна» – ярмарки і виставки, вивчення колядок, вечорниці на Андрія і дива від Святого Миколая, танцювальні вечірки, виїзди до одеських театрів і походи у кіно на новорічні прем’єри.

В ОДА нагадали, що за 2018 рік у ДП УДЦ «Молода гвардія» від Донецької області було оздоровлено 464 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Tags
Show More

Related Articles

Close