Соціальний захист

«184 гуртожитки ЗСУ». До першої новозбудованої казарми покращеного типу заселилися контрактники

У День Збройних Сил України 125 військовослужбовців-контрактників, які проходять службу у 184 Навчальному центрі Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, заселилися до першої новозбудованої казарми покращеного типу, що за рівнем організації побуту не поступаються кращим європейським зразкам.

Приміщення складно назвати казармою. Двоповерхова простора будівля. Система помешкань – блочного типу: на дві кімнати по 5 чоловік розрахований власний санвузол, окремо на поверсі кухня з євроремонтом, кімната де можна прати та сушити речі.

– Для солдатів, котрі ще нещодавно захищали незалежність на Сході нашої держави сучасні та затишні кімнати неподалік місця служби – справжній подарунок, – говорить командир навчальної артилерійської частини полковник Юрій Тищенко.

Для жінок-військовослужбовців передбачені окремі житлові «блоки». Умовами проживання дівчата у військових одностроях задоволені. Тут проживання і усі комунальні послуги оплачує держава. Єдині зміни, які хочуть внести у дизайн нової оселі – покласти додаткові килимки на підлогу та купити вазонки з квітами.

Новоселів привітав начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Сухопутні війська ЗС України

Tags
Show More

Related Articles

Close