Збройні сили України

Зіркові вітання з Днем Збройних Сил України

Ада Роговцева,

акторка театру та кіно, народна артистка, Герой України:

— Рідні мої сини та онуки! Тільки вами ми захищені зараз на нашій землі! Щохвилини я молюся, намагаючись охопити молитвою кожне солдатське серце! «А як тривога, то й до Бога: і захисти, і збережи моїх дітей ясну дорогу, одводь їх од лихих стежин!»

Нехай усі ваші стежини ведуть вас до перемоги! Вертайтеся живими, діти! Бережи вас Господь!

 

 

Наталка Карпа:

— День Збройних Сил України — це свято всього нашого війська, наших захисників, які боронять українську землю від ворога. Для нашої сім’ї це особливий день, який ми шануємо та обов’язково святкуємо, оскільки справжній захисник мене, нашої родини, землі, нашої держави живе поруч — це мій чоловік Євген. Він разом з іншими українськими воїнами захищав нашу землю на Сході України та, як і багато з них, пожертвував своїм здоров’ям, відстоюючи наші кордони, наш суверенітет. Знаю, що цього дня буде багато болючих спогадів, багато зустрічей і дзвінків… Це свято особливе тим, що вкотре ми маємо усвідомити: справжні герої живуть поруч.

Тож нехай Бог також береже всіх і кожного з вас у цей складний для країни час. На вас покладено надвідповідальнішу місію, і знаю, вірю: ви з нею впораєтесь якнайкраще, адже всі молитви й серця українців — із вами.

Ірина Федишин:

— Щиро вітаю наших захисників з їхнім професійним святом! Здоров’я, міцної сили духу, щоб якнайшвидше закінчилася війна й нарешті настали мир і спокій у нашій країні. Нехай Господь Бог оберігає всіх вас від негараздів та ворожих обстрілів. Повертайтеся скоріше живими й неушкодженими! Ми чекаємо, щодня молимося за вас і нашу Україну, в яку віримо, яку відвоюємо й відродимо завдяки вам!

 

 

Олександр Пономарьов:

— Вітаю всіх наших воїнів з їхнім професійним святом — Днем Збройних Сил України! Хочу передати особливе вітання дівчатам-військовослужбовцям, яких також дуже багато серед моїх знайомих. Захоплююся їхньою відвагою й мужністю, адже вони служать нарівні з чоловіками. Хлопців вітаю, ви справжні герої, потужний захист, сила й міць нашої держави. Многая літа всім вам!

 

 

Іван Леньо,

лідер гурту KOZAK SYSTEM:

— Дорогі наші воїни! Я від імені нашого гурту KOZAK SYSTEM вітаю вас із вашим днем. Кожна професія в нашому житті дуже важлива, а ваша надважлива, особливо тепер, коли йде війна з Росією за незалежність. Наразі саме військовослужбовці — це ті люди, які роблять усе можливе, аби ми з вами жили в незалежній і вільній країні. Тому, хлопці й дівчата, усі ті, що ціною власного життя та здоров’я нині стримують агресію московитів, знайте, ми вам неймовірно вдячні, надзвичайно пишаємося тим, що в нас є такі сміливі люди. Зі свого боку ми робимо й надалі робитимемо все від нас залежне, аби забезпечити вас усім необхідним для цієї боротьби. Тож іще раз із великим задоволенням вітаємо вас із вашим професійним днем, низько вклоняємося вам до землі! Борони вас Бог!

 

 

Світлана Тарабарова:

— За ці роки ми як ніколи відчули, що ми — українці. Сотні тисяч мужніх захисників щодня відважно охороняють наш спокій та борються за мир у країні. Ви — найбільша гордість України! Якнайшвидше і з перемогою повертайтеся додому живими! Це не прохання, а наказ! Ми віримо у вас і з нетерпінням чекаємо!

 

 

 

Віктор Бронюк,

лідер гурту «ТІК»:

— Дорогі наші хлопці та дівчата, наші військові! Вітаю вас зі святом! Дякуємо вам за ваш щоденний подвиг. Адже у цей складний для країни час саме ви — наш надійний щит і ті люди, які показують, що таке насправді любити свою країну та свій народ. Бажаю всім тим, хто зараз перебуває на Донбасі, і тим, хто пильнує наш мир тут, здоров’я, наснаги та витримки! А Україні й усім нам найголовнішого — щоб завжди було мирне блакитне небо і щоб звучала переможна пісня! Поки ми будемо всі разом, здолаємо будь-якого ворога!

 

Тоня Матвієнко:

— Вітаю всіх військовослужбовців із Днем Збройних Сил України! За останні роки це свято набуло особливого значення для кожного українця. Я дякую за вашу мужність, сміливість, героїзм, за те, що кожного дня ви, наші захисники, непохитно стоїте на варті миру, спокою та світлого майбутнього для нас та наших дітей. Дякую за ваш щоденний подвиг і дуже пишаюся вами! Щиро вітаю зі святом мужності, героїзму, єдності та сили! Многая літа, дорогі наші захисники!

Tags
Show More

Related Articles

Close