Люди нашого війська

Автор Гімну АТО Вова Гейзер та оркестр ЗСУ у рамках проекту «Браття українці» відіграли ювілейний, 40-й, концерт

Свій ювілейний, 40-й, концерт у рамках патріотично-мистецького туру «Браття українці» відіграли у Бердичеві лідер гурту «Шабля» Вова Гейзер та Заслужений Академічний зразково-показовий оркестр ЗСУ. У 2015-му композиція Гейзера «Браття українці» була визнана офіційним гімном АТО, на сьогодні фронтмен «Шаблі» та військовий оркестр за підтримки Генерального штабу встигли об’їхати з виступами не лише весь схід, а й решту України, а під егідою проекту вже відбувся цілий ряд фестивалів, мистецьких зустрічей, флешмобів, змагань, семінарів, майстер-класів тощо.

Своїм спільним проектом Вова Гейзер та колектив оркестру прагнуть об’єднати українців навколо ідеї єдиної й неподільної України. Українське суспільство, переконаний музикант, у своїй основі повинно мати українську культуру у поєднанні з європейськими цінностями.

Не їздити сьогодні країною, виконуючи патріотичні пісні, він не може, констатує Вова Гейзер, а їздячи, відчуває, насамперед, позитив. Тому що добром бореться проти зла.

Якусь частину власної місії він, можна сказати, вже виконав: бути автором Гімну АТО – то велика честь. Водночас, зізнається, не збирається обмежуватися суто патріотичною українською піснею, але сьогодні кайфує від того, що виступає для захисників України, від того, що його пісні знаходять відгук як у серцях воїнів, так і серед цивільних.

Олександр Шевченко

 

Tags
Show More

Related Articles

Close