Озброєння та техніка

ВАТ «Меридіан» модернізував безпілотний авіаційний комплекс Spectator

ВАТ «Меридіан» ім. С.П Корольова провели модернізацію безпілотного авіаційного комплексу Spectator, представивши модель М-1. Модифікація підсилила головні переваги попередніх моделей – відмінна аеродинаміка, малопомітність, захищеність від систем радіоелектронної боротьби. Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт ВАТ «МЕРИДІАН».

«Spectator-M1» має кращі характеристики в порівнянні з попередньою модифікацією, зокрема зменшено його вагу і збільшено тривалість польоту, де гарантована дальність передачі відеосигналу відтепер становить 35 км.Комплекс обладнано новою наземною станцією управління. Зменшено шумність електродвигуна «Spectator-M1», враховуючи те, що діюча модель безпілотника є найтихішою в своєму класі. Значно зменшено вагу зарядного пристрою, тому тепер апарат можна заряджати від бортової мережі автомобіля. Також у комплекс інтегровано систему автоматичного визначення координат цілі, яка автоматично конвертує координати об’єктів, знайдених під час зйомки, у систему СК-42, якою користуються артилеристи для наведення вогню.

Безпілотний авіаційний комплекс устатковується цифровою відеокамерою та тепловізором зі збільшеними кутами огляду. Завдяки захищеним каналам зв’язку, «Spectator-М1» може проникати у повітряний простір, що охороняється ворожими системами радіоелектронної боротьби, здійснювати розвідку і передавати відео-зображення та координати.

Наразі, безпілотний авіаційний комплекс «Spectator-m1» буде передано на державні приймальні випробування.

Tags
Show More

Related Articles

Close