Збройні сили України

У Херсоні підняли прапор ВМС на підтримку полонених моряків

У Херсоні у вівторок зранку біля будинку облдержадміністрації і облради відбулася церемонія підняття на підтримку полонених українських військових моряків Державного Прапора України та Прапора Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Сьогоднішня акція має продемонструвати не лише всім херсонцям, а й всім українцям у цілому світі, що ми солідарні з нашими українцями, які сьогодні в полоні. У такий спосіб, спосіб єдності, публічної демонстрації цього, ми можемо звернути увагу світу на те, що відбувається тут, у нас, у внутрішніх водах Азовського моря, де є лише два господарі – це Україна та Росія. І, власне, у такий спосіб ми маємо показати, що Росія далі продовжує захоплювати вже території не тільки сухопутні, а й водні акваторії. Сьогоднішня акція повинна також продемонструвати, що ми не будемо мовчати, ми не будемо миритися з тим станом речей, який нам намагається нав’язати ворог, і будемо голосно заявляти про те, що він діяв всупереч будь-яким нормам міжнародного права та здорового глузду”, – сказав у виступі на церемонії заступник голови ОДА Андрій Балонь.

На церемонії виступили також волонтери Оксана Погомій та Тетяна Князєва.

“Є час, коли треба змінюватися, є час мовчання, і час, коли треба говорити. Говорити аж до неба, щоб усі, хто в полоні, повернулися до матерів, у їхні обійми, щоб усі були з нами разом”, – заявила Князєва.

Після виступів четверо учасників бойових дій на Сході України підняли на флагштоках під виконання учасниками заходу Державного Гімну України Державний Прапор України та Прапор Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Почесне право підняти прапори було надано Ігорю Кравцю, Юрію Чайковському, Костянтину Василькову та Олександру Кльові. Усі вони захищали незалежну Україну на Сході держави з 2014 по 2016 роки.

Tags
Show More

Related Articles

Close