Україна і світ

Combined Resolve XI: піхота вийшла в поле

У багатонаціональному центрі з підтримки боєготовності ЗС США в м. Хоенфельс, що у ФРН, розпочато практичну фазу міжнародних навчань Combined Resolve XI.
Вже завершено підготовчий етап постановкою завдань командирам підрозділів на макеті місцевості та рекогносцировкою району оборони. А сьогодні механізована рота 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Галицького під командуванням старшого лейтенанта Юрія Капустяка вирушила на позиції. Умови маршу вночі ускладнювали незнайома місцевість та погодні умови.На першому етапі практичної фази навчань, після зайняття та обладнання оборонних позицій, королівська піхота у складі багатонаціонального батальйону «Альгердас», до якого увійшли підрозділи Литви, Грузії, США, відбиватиме наступ противника.

У цьогорічних маневрів беруть участь понад 5500 військовослужбовців з 16 країн. Навчання Combined Resolve проводять двічі на рік для підтримання оперативної сумісності військ НАТО та партнерів під час спільних операцій на суходолі. Вперше у цих навчаннях піхотний підрозділ Збройних Сил України бере участь у складі сил «BLUFOR», повідомляє Сухопутні війська ЗС України.

Tags
Show More

Related Articles

Close