Соціальний захист

Мобільні лабораторії перевіряють безпечність харчування бійців у в/ч та польових умовах

Робоча група ГУРСМЗ у мобільній бактеріологічній лабораторії дослідила рибу свіжоморожену минтай, що зберігалася на продовольчому складі військової частини.

З вечора були взяті зразки на виявлення патогенних мікроорганізмів, які можуть бути причиною виникнення токсикоінфекцій, розладів травлення та інших захворювань особового складу. Оскільки риба свіжозаморожена, довелося чекати її природнього розморожування без сторонніх впливів, адже це може змінити результати дослідів.

Ботулізм, харчові токсикоінфекції і зараження гельмінтами – це наслідки вживання ”хворої” риби. І тому вона потребує якісної перевірки.

З метою виявлення хвороботворних мікроорганізмів, наші лікарі ветеринарної медицини зробили мазки-відбитки, пофарбовані за методикою Грама. Результати показали їх відсутність.

Однак для остаточного підтвердження зробили висів матеріалу на поживні середовища для культивування мікроорганізмів. Зразки мають знаходитись у термостаті мінімум 3 доби. Якщо щось проросте, то бактерії все-таки є.

Ветеринарні фахівці впевнені, що мобільні лабораторії – це швидкий, зручний та ефективний спосіб проведення досліджень харчових продуктів на виїзді у в/ч та польових умовах.

Ці перевірки важливі, оскільки від безпечності їжі та її якості залежить здоров’я, а інколи й життя українських військових, повідомляє Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

Tags
Show More

Related Articles

Close