Збройні сили України

Степан Полторак обговорив питання розширенні співпраці у військовій сфері з начальником Штабу оборони Великої Британії генералом Ніком Паркером

В рамках офіційного візиту до Великої Британії, Міністр оборони України Степан Полторак зустрівся із начальником Штабу оборони Великої Британії генералом сером Ніком Картером.

В ході діалогу сторони обговорили сучасні безпекові виклики, шляхи удосконалення та розширення системи проведення військових навчань, а також тренувань особового складу із залученням британських інструкторів.

Міністр оборони України Степан Полторак наголосив на важливості допомоги, яку надає британська сторона, та зазначив на необхідності розширення програми підготовки особового складу.

– Вдячний за особистий вклад у операцію «Орбітал», позитивні наслідки якої відчутні вже сьогодні. Залишається актуальним питання подовження роботи із британськими радниками, особливо у питаннях планування та залучення до цих навчань представників Військово-Морських Сил та Повітряних Сил ЗС України, щодо організації штабних процедур планування. Ці навчання зараз є актуальними для нас, зважаючи на те, що ми здійснюємо реформу управління ЗС України, – зазначив Степан Полторак.

По завершенню зустрічі Міністр оборони України запросив сера Ніка Паркера відвідати Україну.

Tags
Show More

Related Articles

Close