Україна і світ

США підтримують введення миротворців ООН до ОРДЛО – Волкер

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер повідомив про підтримку Сполученими Штатами введення миротворчого контингенту ООН в окуповані райони українського Донбасу.

“США підтримують місію ООН в Україні, щоб прискорити реалізацію Мінських угод і виконати ці та інші зобов’язання, включаючи безпековий і політичний компоненти”, – написав американський дипломат на своїй сторінці в Twitter.

Волкер висловив упевненість, що відновлення українського суверенітету на всій території Донецької і Луганської областей відповідає інтересам мешканців тимчасово окупованих районів.

“Людям на Сході України краще буде в об’єднаній мирній Україні, ніж в другосортній поліцейській “державі”, керованій шахраями і злодіями, яким платять з кишені російських платників податків”, – зазначив спецпредставник Держдепартаменту.

Він також нагадав, що РФ не виконує взяті на себе в рамках “Мінська” зобов’язання і спекулює на темі “захисту” населення ОРДЛО.

“Мета США на Сході України – допомогти людям, про яких Росія стверджує, що піклується, і допомогти виконати зобов’язання, на які Росія погодилася. Ми хочемо допомогти Росії виконати обіцяне нею”, – підсумував Волкер.

 

Tags
Show More

Related Articles

Close