Озброєння та техніка

БРМ «Мангуст» оснащена новим дизельним двигуном IVECO

ДП «Миколаївський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», представило на Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека-2018» свою розробку — бойову розвідувальну машину «Мангуст».

Ця машина оснащена бойовим модулем «Фальконет» і призначена для ведення розвідки боєм та вогневої підтримки бойових підрозділів. Двовісна БРМ має колісну формулу 4х4 та незалежну торсійну підвіску, яка забезпечує підвищену прохідність техніки. Завдяки новому дизельному двигуну IVECO «Мангуст» може розвивати по шосе швидкість до 100 км/год та долати з ходу водні перешкоди.

БРМ «Мангуст» обладнана додатковими бічними, верхнім і заднім люками. Це дозволяє зручно висаджуватися десанту. Збільшення лобового захисту і встановлення додаткових листів броні забезпечують захищеність екіпажу. Всі складники, окрім двигуна, українського виробництва.

Варто нагадати, що нещодавно БРМ «Мангуст» було представлено на 26-й міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2018 у місті Кельце (Польща). Бойова машина, розроблена конструкторським відділом ДП «Миколаївський бронетанковий завод», викликала підвищений інтерес польських партнерів.

Підготував Роман ВУС, «Народна армія»

Tags
Show More

Related Articles

Close