Озброєння та техніка

Проведені успішні випробування українського ПТРК «Бар’єр-В» з гелікоптера МІ-8МСБ-В

На одному з українських полігонів відбулися практичні випробування вертольоту Мі-8МСБ-В (глибока модернізація Мі-8 від АТ «Мотор Січ») оснащеного модулем ПМ-ЛКТ під час стрільб керованою протитанковою ракетою з ракетного комплексу «Бар’єр-В», розробки КБ «Луч». повідомляє Defense Express.

Нагадаємо, протитанковий ракетний комплекс «Бар’єр-В» призначений для встановлення на модернізований вертоліт Мі-24 та Мі-8МСБ-В. Він використовує ракету РК-2В, яка здатна знищити будь-яку броньовану ціль на відстані до 7,5 км.

Використання вітчизняного ПТРК стало можливим завдяки розробці ДП НВК «Фотоприлад» оптико-електронного модуля для виявлення цілі та наведення ракети ПМ-ЛКТ, який входить до складу комплексу 524Р, що встановлюється на вертоліт Мі-8МСБ-В. Також, у перспективі їм можуть оснастити й вітчизняні модернізації вертольотів Мі-2 та Мі-24.

181105 barerv 1

Українська модернізація Мі-8-МСБ оснащена комплексом керованого озброєння 524Р

Комплекс керованого озброєння 524Р – призначений для вирішення задач цілодобового огляду, виявлення, розпізнавання та автоматичного супроводу наземних та повітряних, рухомих та нерухомих цілей. Він дозволяє виявляти цілі типу танк на відстані до 10 км.

Варто зазначити, що про перші льотні випробування українських вертольотів, оснащених новим СУО з успішними пусками ракет по цілях, стало відомо в середині минулого року. За планом, очікується, що новий комплекс буде прийнятий на озброєння ЗСУ до кінця цього року.

Tags
Show More

Related Articles

Close