Озброєння та техніка

На “Зброя та безпека-2018” представлено удосконалену версію автомата «Малюк»

Компанія «ІнтерПроІнвест» на XV Міжнародній спеціалізованій виставці ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018 представила оновлену версію Автомата «Малюк».Ергономічний двосторонній переводчик вогню, що робить використання автомата однаково комфортним як для «правшів» так і «шульгів»; нанесене на деталі та вузи автомата Hi-Tech-покриття, яке, окрім того, що робить, роботу з автоматом більш комфортною, ще й подовжує його цикл життя; новий удосконалений ударно-спусковий механізм, використання якого дозволило підняти темп стрільби до 700 постр/хв – це лише частина з прищеплених «Малюку» удосконалень.Оновлений «Малюк», як варіант, отримав і новий ствол – з більшою кількістю нарізів, що покращує показники кучності та точності.

В компанії «ІнтерПроІнвест» також розширили лінійку навісного обладнання, яким може комплектуватись автомат та постачатись замовникам. Використання нових «приблуд», як власної розробки, так і від провідних світових брендів суттєво змінює функціонал автомата і дозволяє мати конфігурацію «Малюка» на вимогу конкретних тактичних умов його використання.

Здійснені конструкторами компанії удосконалення конструкції дозволили збільшити скорострільність, підвищити точність та ергономічні характеристики автомата.

Завдяки продуманій ергономіці, оптимальному балансу та застосованим в Автоматі «Малюк» технічним новаціям недосвідчений стрілок за одиницю часу може уразити вдвічі, а підготовлений – в 3,5 рази більше цілей, ніж зі зброї традиційного компонування.

DefenseExpress

 

 

Tags
Show More

Related Articles

Close