Озброєння та техніка

Україна домовилася з чеською Excalibur про спільні розробки військової техніки

Державний концерн «Укроборонпром» та чеська компанія Excalibur підписали меморандум щодо об’єднання зусиль з метою розробки, виготовлення та маркетингового просування інноваційної продукції в галузі бронетехніки.

Церемонія підписання меморандуму відбулася під час щорічної виставки «Зброя та безпека-2018» в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Це можливість залучити фінансування та інвестиції у дослідно-конструкторські роботи, профінансувати перспективні зразки, довести їх до серійного виробництва. Це також нагода сформувати інноваційні технологічні ланцюги з модернізації нашої бронетехніки і розробки перспективних зразків», – наголосив гендиректор «Укроборонпрому» Павло Букін.

На його думку, підписання меморандуму із чеською компанією є для концерну нагодою отримати стратегічного партнера на території країни-члена Альянсу.

Співпраця ДК «Укроборонпром» та Excalibur передбачає спільне постачання високотехнологічної продукції на ринки третіх країн.

Згідно з документом, сторони готові спільно здійснювати науково-технічну та дослідно-конструкторську діяльність, спрямовану на створення нових зразків військової техніки та озброєнь.

 

Tags
Show More

Related Articles

Close