Соціальний захист

Діти учасників АТО та переселенців беруть участь у спільному з Польщею та Німеччиною проекті

Керівниця Молодіжної ініціативи міст Юлія Овчинникова розповіла про міжнародний проект, який проходить вже кілька років поспіль, повідомляє Громадське радіо.

Ініціатива була заснована перед окупацією Донецька. Зараз організація діє у Вінниці. Молодіжна ініціатива міст є організатором міжнародного проекту від України. У 2014 році діти з України, Польщі та Німеччини зустрілися в Німеччині, у 2015 році — в Польщі, у 2016-му — в Німеччині, в 2017 — в Україні.

«У 2014 році губернатор приїхав з чотирма e-mail, він спільно з послом Німеччини поспілкувався про можливість співпраці з Україною в межах німецько-польських обмінів. Управління молоді надало нашій організації ці чотири e-mail, ми списалися з цими організаціями, відповідь отримали від трьох організацій. В той 2014 рік ми організували 4 проекти для молоді і дітей. Навіть Консульство Німеччини, яке було в Донецьку, з нашими учасниками закрилося через обстріли. Дітей намагалися вивезти для отримання візи потім в Київ», — згадує Юлія Овчинникова.

У проекті бере участь по 15 дітей з кожної країни та по 5 осіб міжнародної команди.

«Діти інтегруються, спілкуються. Приємно, що в цьому році польська організація запросила в межах польсько-українських обмінів. Ми залучаємо саме дітей воїнів АТО та переселенців», — додає керівниця Молодіжної ініціативи міст.

Tags
Show More

Related Articles

Close