Соціальний захист

В Івано-Франківську вісімнадцятьом учасникам АТО вручать договори на квартири

В Івано-Франківську 18 учасників АТО отримають чергові договори на свої власні квартири, які знаходяться як в стадії будівництва так і здані в експлуатацію.

З них шість – за проектом “Житло воїнам АТО” (чотири двокімнатні і дві однокімнатні) і 12 квартирних площ (три двокімнатні і дев’ять однокімнатних) – за проектом ЖБК “Соціум”, пише Фіртка.

Протягом цього року це буде вже третє по черговості вручення учасникам АТО житла від міської Асоціації і дев’яте протягом неповних двох років діяльності проекту.

За словами голови правління Василя Андріїва, на сьогодні це вже 105 квартира вручена бійцям за незалежність, протягом неповних двох років дії програми.

На цьому зупинятися хлопці не збираються і вже 12 жовтня до Дня Захисника анонсують чергові, більш масштабні за кількістю вручення в обласній філармонії.

Нагадаємо, що проект «Житло воїнам АТО» функціонує з жовтня 2016 року. ЖБК “Соціум з березня 2017р. Засновником є голова правління Асоціації – Василь Андріїв.  Проект реалізовують за ініціативи бійців, які об’єдналися, щоб вирішувати житлові питання самотужки, не вимагаючи фінансування, а ні з міського чи обласного бюджетів. Суть проекту полягає в тому, що Івано-Франківська міська влада надає земельну ділянку в Івано-Франківську ветеранській організації. На цій ділянці АТОвці пропонують інвестору-забудівнику спільне будівництво багатоповерхового житлового будинку. Частину квартир у збудованому будинку забудівник віддає учасникам АТО за рахунок наданої землі під будівництво згідно договору про спільну співпрацю.

Проект ЖБК “Соціум” хлопці впроваджують самостійно – це продовження програми “Житло воїнам АТО”.

Tags
Show More

Related Articles

Close