Україна і світ

З визволенням Криму Росія не зможе демонструвати свою силу – Порошенко

Петро Порошенко висловив переконання, що з поверненням на Кримський півострів українського суверенітету, РФ втратить можливості для агресії в інших країнах та дестабілізувати ситуацію в Чорноморському регіоні.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу Президента.

«Моя присутність тут у США та зустріч в Нью-Йорку (зустріч Президента України зі Спеціальним представником США по Україні Куртом Волкером – ред.), де ми мали величезну честь отримати декларацію щодо Криму, підписану Секретарем Помпео. Вона буде розміщена в президентському офісі. Я обіцяю вам», – сказав Петро Порошенко під час відвідування бази Берегової охорони США «Балтімор» в рамках робочого візиту до США.

«Це надзвичайно важливий документ», – наголосив Президент.

Петро Порошенко також підкреслив велике значення висловлених під час Генасамблеї ООН позицій від різних країн – Туреччини, Великобританії, Норвегії, Польщі про те, наскільки важливим є український суверенітет, територіальна цілісність, підтримка для України. «Наскільки важливо зберегти єдність та солідарність світу, боротися за свободу, боротися за демократію», – додав він.

Президент вкотре висловив переконання: якщо лідери світу продовжуватимуть дотримуватися цієї позиції, підтримувати продовження санкцій, Україні вдасться перемогти агресора.

«Якщо ми будемо підтримувати тиск, то Крим стане нестерпним тягарем для Москви і агресія втратить для Кремля будь-який сенс. Росія почала платити за безвідповідальну поведінку, за нелегальну анексію Криму, агресію на Сході моєї країни. Санкції працюють і їх необхідно посилити», – сказав Глава держави.

«З визволенням Криму, Росія опиниться без пускового майданчика і не зможе демонструвати свою силу над Сирією, загрожувати флангу НАТО в Чорному морі, підривати режим боротьби з розповсюдженням ЗМЗ під керівництвом США шляхом реконструкції радянських ядерних установок в Криму», – наголосив Президент.

Tags
Show More

Related Articles

Close