Озброєння та техніка

Росія під прикриттям навчань перекидає до кордону з Україною війська — розвідка

Російське керівництво перекидає до українського кордону війська, техніку та озброєння.

Про це на брифінгу у четвер заявив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк з посиланням на Головне управління розвідки, повідомляє Укрінформ.

“Російське керівництво збільшує кількість військ неподалік кордонів з Україною. Зокрема, під виглядом участі у маневрах “Восток-2018” у райони зосередження вздовж українського кордону зі східних регіонів Росії переміщено окремі військові частини на штатній техніці, у т.ч. артилерійські підрозділи, які мають на озброєнні РСЗВ “Ураган”, – зазначив речник Міноборони.

Водночас, сказав Гуцуляк, у зазначених районах розгорнуто військові польові табори, на базі яких формуються спеціальні загони для забезпечення прихованої ротації та посилення передових позицій з’єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ.

За повідомленням Головного управління розвідки Міноборони України, частина загонів т.зв. “новобранців” комплектується виключно представниками Дагестану і Чечні. Водночас там формуються і т.зв. “казачі загони”, частина з яких вже прибула у підпорядкування 1 АК РФ.

Крім того, наголосив він, під виглядом маневрів командування ЗС РФ здійснює транспортування до кордону з Україною нових партій озброєння, інженерного обладнання та іншого майна для прихованої передачі до частин і підрозділів 1 та 2 АК російсько-терористичних військ.

Tags
Show More

Related Articles

Close