Збройні сили України

На Сумщині тривають заходи, присвячені підготовці до проведення навчань з бригадою територіальної оборони Сумської області

Черговий етап підготовки було проведено під Ромнами, де було розгорнуто елементи польового табору та місця проведення занять, а також організовано харчування в польових умовах. До заходу залучалося понад 150 чоловік з числа резервістів та представників місцевої влади. Керівництво навчань довело присутнім загальний задум навчань, організацію проведення занять, порядок проходження служби в резерві, соціальні пільги та заробітну платню резервістів.

Військовослужбовці територіальної оборони в ході практичних занять займалися рукопашним боєм, інженерною та медичною підготовкою, виконували вправи стрільб зі стрілецької зброї, метали ручні гранати, а також пройшли «обкатку» технікою.

— Свій дім та свою територію добре боронити може тільки вмотивована та підготовлена людина. Можливості для підготовки є. Військові комісаріати області запрошують всіх охочих підписувати контракти на військову службу в резерві та акцентують увагу, що підрозділи територіальної оборони призначені тільки для захисту території Сумської області, — наголосив військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату полковник Тарас Давиденко.

Управління звязків з громадськістю ЗС України 

Tags
Show More

Related Articles

Close