Люди нашого війська

Як український військовослужбовець став багатодітним хрещеним батьком у прифронтовій Мар’їнці

Рідні батьки бачать у дитині продовження свого роду, свого прізвища. Куми  або духовні батьки  повинні бачити у похресникові чи похресниці продовження християнського роду.
Стати хрещеним батьком своїх дітей офіцеру 30-ї омбр запропонував місцевий житель прифронтової Мар’їнки, яка 5-й рік потерпає від війни. В Сергія Валентиновича вже є четверо похресників, але відмовитися від Хреста він не міг як православна людина, та і не хотів, адже бачив щирість такого запрошення та й те на скільки добрими є ці люди.

Ще в березні Олександр та Тетяна запросили нашого військового стати частиною їхньої родини, тим самим зближуючи Житомирщину з Донеччиною, яку різними способами впродовж століття Росія намагається відділити від України.

«Ці люди мені близькі по духу, і для мене це велика честь стати хрещеним батьком їхніх трьох діток» – каже багатодітний хрещений.

Сашко, Оля та Люда цієї суботи прийняли хрещення в Мар’їнському православному соборі – в них з’явились ще одна мама та ще один тато. До слова, Сергій Валентинович в 2015 році прийняв християнське батьківство над Артурчиком, – сином нашого бойового товариша та друга старшини Камбарова, який в липні 2014 року загинув під час важкого бою в с. Степанівка, і який лише один раз побачив свого новонародженого сина.

Ось таким священним способом ми повинні єднати людей та родини, а отже і нашу розірвану російською пропагандою та зброєю землю та народ, а не так як це робить наш північний сусід – горем та кров’ю українців. 

30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада

Tags
Show More

Related Articles

Close