Люди нашого війська

«Вони не лише красиві, а й сильні, витривалі та справжні професіонали своєї справи»

У курортному містечку Хмільник на Вінниччині триває фінальний етап конкурсу «Берегиня в погонах – 2018»

Сьогодні, 8-го червня, у Центральному військовому клінічному санаторії «Хмільник» відбулись найдинамічніші етапи змагання. Фіналістки продемонстрували фізичну витривалість у силових вправах на віджимання та плаванні. Найшвидшою на воді стала старший лейтенант медичної служби Альона Іващенко – начмед зенітної ракетної бригади, яка здолала дистанцію у 20 метрів за 11,4 сек. У віджиманні (43 рази) кращою стала медична сестра відділення лікарсько-льотної експертизи Клініки «Авіаційної медицини» старший солдат Світлана Кривіцька.

– Варто зауважити, що це не класичний конкурс краси, – розповідає головний редактор Центрального друкованого органу Міністерства оборони України “Народна армія” полковник Роман Драпак. – Тут журі передусім оцінює не зовнішність конкурсанток, а їх фізичні дані та рівень професійної підготовки. Аби звернути увагу суспільства на наших жінок на те, що вони поряд із чоловіками відстоюють незалежність нашої держави й було організовано цей конкурс, який, до речі, проводиться вже вдруге. Сьогодні фіналістки конкурсу «Берегиня в погонах – 2018» довели, що вони не лише красиві, а й сильні, витривалі та справжні професіонали своєї справи. Той факт, що все більше молодих вродливих освічених жінок поповнюють наше військо, беззаперечно є найкращою рекламою для Збройних Сил України.

Сьогоднішній день завершився творчим етапом. Конкурсантки виступили із заздалегідь підготовленими хореографічними та вокальним композиціями і віршами.

Процес відбору «Берегиня в погонах-2018» триває. Завтра, 9-го червня, буде оголошено переможницю конкурсу.

Анастасія ОЛЕХНОВИЧ, Юрій ІГНАТ

“Народна армія”

 

Tags
Show More

Related Articles

Close