Люди нашого війська

У Хмільнику розпочався фінальний етап конкурсу «Берегиня в погонах»

Сьогодні, 7 червня, у Центральному військовому клінічному санаторії «Хмільник» розпочався фінальний етап конкурсу «Берегиня в погонах-2018». Оскільки це конкурс не так краси, як інтелекту, фізичної досконалості та творчості, то і етапи змагання різнопланові.

Розпочався вибір найдостойнішої з професійних тестів. Учасниці, більшість з яких вже десятки разів рятували поранених у районі проведення бойових дій та мають колосальний практичний досвід, хвилювалися більше, ніж на вступних іспитах.

– Не хочеться зганьбити себе і свій колектив, який у мене вірить, – каже одна з фіналісток, на грудях якої красується орден «За мужність».

Та й журі додає етапу серйозності. Судді ретельно контролювали, аби учасниці не підглядали та не запитували поради одна в одної. Та як тільки дівчата отримали аркуші із завданнями, вони відразу заспокоїлися: стало зрозуміло, що не тільки з практикою, а й з теорією в медиків усе гаразд.

Перший етап фіналу, результати якого увійдуть до загальної суми балів конкурсанток, тривав 30 хвилин. Процес відбору «Берегині в погонах-2018» триває.

Анастасія Олехнович, “Народна армія”

 

Tags
Show More

Related Articles

Close